• 7x24 Hizmetinizdeyiz

Kurumsal İlaçlama

Periyodik ilaçlama hizmeti özellikle hizmet alanında çalışan fırın okul, fabrika, cafe, Restoran, Otel, Ofis, İşyerleri gibi işletme mahiyetinde olan kurumların tercih ettiği ve etmesi gereken bir işlemdir. Aynı zamanda sağlık alanında hizmet veren her türlü kuruluşun periyodik ilaçlama hizmetine başvurması gerekmektedir. Hastane, Eczane, Sağlık Ocakları, Klinikler ve daha birçok sağlık kuruluşu tek seferlik ilaçlama hizmeti ile haşerelerden kurtulabilir, ancak bu korumayı sürekli hale getirmek için uzmanlar tarafından periyodik ilaçlama hizmeti tavsiye edilmektedir.

Hangi aralıklarla ilaçlama tekrarlanmalıdır?

Mekanlar açısından periyotların belirlenmesinde belirleyici unsurlar vardır. Bu unsurların başında hizmet alacak kuruluşun işlevi çok önemlidir. Bir sağlık kuruluşunun alacağı ilaçlama hizmetinin sıklığı diğer kuruluşlara göre daha fazla olmalıdır. Çünkü sağlık kuruluşlarında temiz, sağlıklı ve hijyenik bir ortam vazgeçilmezlerdendir. İkinci belirleyici unsur ise haşerenin ortamdaki yoğunluğu; Eğer haşere bir ortamda çok yoğun olarak bulunuyorsa haşerenin tamamen ortadan kalkması ve tekrar gelmemesi açısından periyodik ilaçlama hizmetinin daha sık aralıklarla yapılması gerekir. Bunun dışında periyot zamanlarının belirlenmesinde üç unsur belirleyici olmaktadır; Bunlar şöyle sıralanmaktadır

  • Mekanın bulunduğu çevrenin özellikleri
  • Bulunan haşere türü
  • İklim özellikleri
KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Müşterilerimize faatliyet alanınız ile ilgili gerekli ihtiyaçlarınızı analiz ediyor uygun çözümler sunuyoruz

HIZLI VE GÜVENLİKLİ HİZMET

İşletmenizde, evinizde oluşabilecek tüm zararlı bulaşması veya anlık istila durumlarında 24 saat içinde hizmet sunuyoruz.

BİLİMSEL ARAŞTIRMA ÇÖZÜMLERİ

Parazitolojik canlılar için gelişen direnç mekanızmalarına karşı akademik araştırma ve uygulama imkanı sunuyoruz.

Periyodik ilaçlama hizmetimiz

Kurumsal olarak verdiğimiz periyodik ilaçlama hizmeti uzmanlarımız kontrolünde uygulanmakta olup periyot zamanları uzmanlarımız tarafından belirlenmektedir. İşletmelerin hizmetlerini aksatmadan ilaçlama uygulamalarının yapılması için uygun gün ve teknikler belirlenmektedir. Periyodik ilaçlama hizmetlerimizde ilaçlama fiyatlarında indirim uygulanmakta olup ömür boyu koruma garantisi verilir. Haşerelerden tamamen kurtulmak ve bir daha rastlamamak için periyodik ilaçlama hizmetimizden faydalanın… Periyodik İlaçlama Hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen  çağrı merkezimizi arayın veya talep formunu doldurarak uzmanlarımızın size ulaşmasını sağlayın.

Korsan firmalara böcek ilaçlama yaptıran kişileri bekleyen riskler nelerdir?

Böcek ilaçlama yaptırmak için aradığım firmalara neler sormalıyım?