• 7x24 Hizmetinizdeyiz

31/07/2018

İstanbul Sultanbeyli Böcek İlaçlama

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine haşere ilaçlama hizmeti sağlayan firmamız, Sultanbeyli böcek ilaçlama servisiyle hizmetinizdedir. Sultanbeyli böcek ilaçlama firmamız sizlere kaliteli hizmetini sunmak için 7/24 hizmet sağlamaktadır. Profesyonel ekibimiz ile sadece Sultanbeyli değil İstanbul’un tüm ilçelerinde de hizmet vermektedir.

Bulunduğu alanda kısa sürede çoğalan böcek ve fare grupları, insanların yaşam kalitesini olumsuz olarak etkilemektedir. Böcek ve fareler türlerine bağlı olarak eşyalarımıza ve sağlığımıza zarar verirler. Bu gibi durumlara karşı en etkili çözüm yolunu Sultanbeyli böcek ilaçlama firmaları sunmaktadır. Alanında uzman ve Sağlık Bakanlığı onaylı firmalardan hizmet aldığınız takdirde zararlı haşere türlerine karşı daima koruma sağlayabilirsiniz.

Böcek ilaçlama Sultanbeyli hizmetimiz Sağlık Bakanlığınca gereken tüm onay ve belgelere sahiptir. Uzman ilaçlama personellerimiz ilaçlama yapılacak alanın kontrollerini gerçekleştirdikten sonra kullanılacak ilaç ve ilaçlama yöntemini belirlemektedir.

İlaçlama Yöntemlerimiz; Sıvı ilaçlama, Jel ilaçlama, Fare istasyonları

İlaçlama yöntemlerini Belirleyen Unsurlar; Ortamda var olan haşerenin türü, Haşerenin yoğunluğu, İlaçlama yapılacak alanın fiziki şartları

İlaçlama personellerimiz, alan incelemesini yaptıktan sonra müşterilerimize gerekli bilgileri aktarmaktadır. İlaçlama yöntemlerimiz tüm haşere ve fare türleri üzerinde etki sağlamaktadır. Böceklerin gezindikleri alana bıraktığı mikroorganizmalar da ilaçlama tekniklerimiz sayesinde etkisiz hale dönüşmektedir. Çünkü bu gibi mikroorganizmalar, insanların sağlık sorunu yaşamasına neden olmaktadır. İlaçlama ekiplerimize 7 gün 24 saat ulaşarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz. Haşere ile mücadele profesyonel yöntemler sayesinde daima başarılı sonuçlara ulaşmaktadır. İstanbul Sultanbeyli böcek ilaçlama hizmetimiz ekonomik fiyatlarla sizlerin hizmetindedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.