• 7x24 Hizmetinizdeyiz

31/07/2018

İstanbul Sarıyer Böcek İlaçlama

Sarıyer İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan bir ilçedir. Sarıyer böcek ilaçlama firmamız uzman ekibiyle birlikte profesyonel olarak bir hizmet sunmaktadır. Sarıyer böcek ilaçlama ekibimiz sadece Sarıyer ve semtlerinde değil İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde böcek ilaçlama hizmeti vermektedir.

İnsanların hastalanmasına neden olan ve birçok şekilde zarar veren böceklerden kurtulmak için Sarıyer böcek ilaçlama şubemizden günün her saati yardım ve hizmet alabilirsiniz.

Sarıyer’de En Sık Rastlanılan Zararlı Canlılar

Alman hamam böceği, yaban arısı, sinek, gümüş böceği, kertenkele, tahtakurusu, kene, pire, tahtakurdu, Amerikan hamam böceği, mite, lağım faresi, çıyan, örümcek, bit, çatı faresi, mayt, sivrisinek, hamam böceği, kalorifer böceği, karafatma, ev faresi, eşek arısı,  akrep, halı böceği, akar, kakalak, tatarcık, sıçan, uyuz böceği, kırkayak, kulağakaçan böceği, tespih böceği, karınca, salyangoz, çekirge, güve, yılan, fındık faresi, pamuk faresi.

Haşere ile mücadele işlemleri insan sağlığını korumak amaçlı gerçekleştirilen bir eylemdir. Firmamız, Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı ilaçlarla sizin ve sevdiklerinizin sağlığını güvence altına almaya çalışmaktadır.

Denize kıyısı olan Sarıyer ilçesinin nemli hava şartlarından dolayı, ilçede çok çeşitli böcek türlerine rastlamak mümkündür. Sarıyer’de bulunan eski ve tarihi yapılar, tahta kurdu, mobilya kurusu, çatı faresi, güve, pire gibi haşere türleri açısından ideal yaşam ve besin alanlarıdır. Eski yapılarda birçok haşere ve fare türü karşımıza çıkmaktadır.

%100 garantili, uygun fiyatlı böcek ilaçlama firması arıyorsanız, sarıyer böcek ilaçlama servisi olarak sizlere kesin çözümler sunuyoruz. Böcekleri tek seferde bitiriyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.