• 7x24 Hizmetinizdeyiz

31/07/2018

İstanbul Beykoz Böcek İlaçlama

Beykoz, İstanbul Anadolu yakasında yer alan bir ilçesidir. Beykoz şu anki adını alana kadar birkaç kez isim değişikliği yapılmıştır. Beykoz konum olarak Marmara Denizinin kıyısında bulunmaktadır. Konumu nedeniyle Beykoz en büyük sorunlarından birisi böcek ve haşerelerdir. Başa çıkılmaz hal alan bu sorun ile Beykoz böcek ilaçlama firmamız yardımınıza koşmaktadır.

Beykoz böcek ilaçlama firmamız İstanbul’un diğer tüm ilçelerinde de verdiği hizmeti Beykoz ilçesinin tüm semtlerinden sağlamaktadır. Beykoz böcek ilaçlama firmamız sizlerin yaşamış olduğu sorunlar hakkında size en iyi ve kesin çözüm hizmeti sunmaktadır. Beykoz böcek ilaçlama firmamız sizlere %100 garantili kesin çözüm sağlayana kadar hizmet vermektedir. Sizlerin sağlığı bizler için son derece önemlidir. Bu nedenle ilaçlama esnasından en kaliteli ilaç markası olan Bayer kullanılmaktadır.

İlaçlama sonrasında sorunun kesin olarak giderileceği garantisini vermektedir. Sağlık bakanlığı onaylı olan firmamız ruhsatlı olarak yasal hizmet vermekedir. Ve sizleride merdiven altı olarak tabir ettiğimiz firmalardan kesinlikle uzak durmanızı öneriyoruz. Çünkü bu tarz yerler sizlerinde evinizde beslediğiniz canlılarında sağlıklarını tehlikeye sokmaktadırlar.

Beykoz genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler

Hamam böceği ilaçlama, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.